PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680413}

Minionki

Minions
6,8 103 246
ocen
6,8 10 1 103246
5,1 8
ocen krytyków
Minionki
powrót do forum filmu Minionki

Byłam dzisiaj w kinie i oglądałam wersję z dubbingiem, teraz obejrzałam brytyjski trailer i niektóre sceny się różnią np. reakcja minionków na dobranockę Scarlett. Ktoś wyjaśni dlaczego? :)

missdesire

A jaka była wtedy reakcja minionków?

LordVader345

wszystkie były przerażone, a w trailerze zdziwione a Bob spał

missdesire

Wiesz,wiele scen które są w trailerze nie pijawiają się w fipmach bo byly wycięte. Tak zmienionio np.Wizję Thora w Avengers:Czas ultrona

LordVader345

Właśnie zauważyłam, że w niektórych filmach tak robią, a szkoda, bo niektóre wycięte sceny są naprawdę fajne.

ocenił(a) film na 10
missdesire

Bo to był tylko Trailer, który został zrobiony przed całym filmem, żeby zachęcić widzów. Może ktoś zmienił zdanie, albo nie chcieli zdradzać szczegółów filmu :)

anielka240

Myślałam, że wersja polska i oryginalna różnią się w pewnych momentach.

anielka240

Ale to był 2

missdesire

W Polskim ziwastunie też to inaczej wyglądało niż w filmie - więc pewnie jest tak samo w obu wersjach językowych

missdesire

Wydaje mi się, że były dwa ujęcia - zaraz po opowiedzeniu bajki były przerażone, potem Scarlett wychodzi z pokoju i dopiero wtedy widzimy reakcję zdziwienia i jak Bob śpi ;)

Rever

Tzn. tak to wyglądało w filmie, a na potrzeby zwiastunów po prostu to inaczej zmontowali ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones