Agnès Jaoui

Agnès Esther Jaoui

7,1
127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnès Jaoui

fenomenalna dama XXI wieku .. nie moge wyjść z podziwu po przyczytaniu wywiadu z nią i po zorietowaniu ze gusta i guściki to jej zasługa ... fenomen !!

YourEater

Szkoda,że im dalej tym gorzej.

balech

bo?

flambeur

Nie widziałem tego filmu z 2012,ale od "Gustów" nie nakręciła niczego świetnego ("Popatrz na mnie" jeszcze ujdzie).

balech

poza "popatrz na mnie" jako reżyserka zrobiła tylko "opowiedz mi o deszczu" - co najmniej niezły film. poza tym nadal gra, no i nawet śpiewa - dwie płyty, których nie musi się wstydzić. wiele o niej chyba można powiedzieć, ale nie to, że im dalej, tym gorzej.

balech

no właśnie - ten "du vent dans mes mollets" - zaznaczony przez Ciebie do obejrzenia: szału nie ma, ale jaoui broni się przewybornie.

flambeur

Moja wypowiedź dotyczyła reżyserii Agnes, z cała resztą jest pewnie tak jak piszesz.
A ten "Du vent" gdzie oglądaleś? Chyba tylko w necie jest szansa?

balech

zaliczyłem go w niemieckim kinie w ramach kosmopolitycznych doświadczeń, ale w necie pewnie już jest - parę dni temu we francji ukazał się na blu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones