PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338390}

Laura - śmierć zapisana w kartach

Laura - Le compte à rebours a commencé
7,4 763
oceny
7,4 10 1 763
Laura śmierć zapisana w kartach
powrót do forum serialu Laura - śmierć zapisana w kartach

Czy ktoś może napisać jak kończy sie serial??? Byłabym bardzo wdzięczna :-)

ocenił(a) serial na 7
seyre

Nie do konca wszystko pamietam, wiec to co tu napisze to jedno wielkie CHYBA. ;)) Ogolnie klatwa istnieje, ale to co sie zdazylo z matka Laury nie do konca byla sprawka klatwy. Matke Laury wpierw zamordowano, wsadzona do samochodu i upozorowano wypadek. Pytanie kto zabil matke Laury ? Ha ! Zabila ja jej siostra - Ludmila. Dlaczego ? poniewaz bardzo kochala Freda, zas ten kochal Luize (matka Laury). Co sie okazala ze Ludmila miala z nim dziecko - Manon, jednak mu o tym nie powiedzial i oddala dziecko do adopcji. Chyba okaza sie tez ze Laura jest corka Freda .. poniewaz Luiza nie kochala Maxa (tylko Freda z ktorym miala romans), i chciala go zostawic .. Serial zakonczy sie zakonczeniem klatwy przez Laure (happy end) oraz smiercia Ludmily (bedzie cala akcja), ogolnie wszystko wyjdzie na jaw tzn. cala intryga Ludmily (to chyba ona zabijala tych wszystkich ludzi). Serial jest troche fantasty, tych kart chyba nie podkladala Ludmila (zazdrosna siostra ;)), to byla sprawka klatwy. Tak samo ten facet z biblioteki, on bardzo pomoze Laurze (on chyba ogolnie nie pracuje w tej bibliotece ;))
W nastepna srode nastepny - ostatni odc. jezeli sie w czyms pomylilam, to opisze jeszcze raz - dokladniej ;))
Raczej polecam obejrzenie calego serialu, bo warto. Jeden z moich ulubionych mini seriali ;))

olanieolenka

Dzięki za streszczenie ;) Ciekawe to zakończenie więc pewnie obejrze ostatni odcinek w środę. Pozdrawiam ;-)

seyre

a jak nie będe mógł obejrzeć go bo wyjeżdżam za granice w niedziele i wróce w piątek i jak teraz to obejrzeć??

gwizdek96

* a ja nie będe mógł obejrzeć tego ostatniego odcinka bo wyjeżdżam za granice w niedziele i wróce w piątek i jak teraz to obejrzeć??

ocenił(a) serial na 7
gwizdek96

Wlasnie zakonczylam ogladac ostatni odc. Laury ^^. Ten ostatni chyba najbardziej mi sie podobal .. duzo sie nie pomylilam w opisie tego zakonczenia, chyba tylko z tym ze Fred mial byc ojciec Laury, a jednak nim nie byl. Aaa mam nadzieje ze obejrzalas ten ostatni odc. mimo tego ze Ci napisalam zakonczenie ;)) (?)

olanieolenka

Obejrzałam oczywiście :D też mi się najbardziej podobał ten ostatni odcinek :-)

olanieolenka

Dużo błędów jest w filmie..

gwizdek96

filman.cc

olanieolenka

a kto strzelał do niedoszłego męża Laury i czego nie chciał jej poślubić?

olanieolenka

właśnie zaakończyłam seans choć nie rozumiem wszystkiego i kto np strzelał do niedoszłego mężą Laury

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones