PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608437}
8,3 10 194
oceny
8,3 10 1 10194
The Elder Scrolls III: Morrowind
powrót do forum gry The Elder Scrolls III: Morrowind

Muzyka

użytkownik usunięty

Kocham tą muzykę jest piekna , radosna i smutna , nostalgiczna zarazem

ocenił(a) grę na 7

Zgadzam się. Muzyka bez wątpienia jest najlepsza ze wszystkich TES. W sumie dodaje jej takiego extra klimatów, chociaż sama gra jest średnia, bynajmniej dla mnie. Bardzo duże problemy miałem z oswojeniem się interwejsu.

użytkownik usunięty
MoonStoryLine

Można sie poczuć lekko bezradnym czasem w starciu z ogromem świata , przedmiotów itd. Wadą też była np pewna liniowosc questów. kazda gildia w kazdym miescie zlecała np. ściągnięcie haraczu itp

użytkownik usunięty
MoonStoryLine

Morrowind jest tak skonstruowany ze długo przy nim zasiąda tylko cierpliwi - ja sam długo nie grałem , ale mam sentyment . Ehh gdy idzie sie scieżką przy swietle ksiezyca i słyszy sie tą muzykę ...............

ocenił(a) grę na 7
MoonStoryLine

bynajmniej to nie to samo co przynajmniej...

ocenił(a) grę na 9

Oj prawda. Muzyka w morrowind jest piękna szczególnie ta która była choćby w głównym menu.

użytkownik usunięty
lorster

trudno okreslic ten utwór włąsnie ,jednoczesnie piękny, smutny chwyta za serce

ocenił(a) grę na 10

Dokładnie nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie muzyka w grze jest bardzo ważna , a znaleźć grę z naprawdę dobrym soudtruckiem nie jest łatwo grałem w masę gier lecz jedynie w kilku muzyka pasowała idealnie do otoczenia i jedna z nich jest właśnie Morrowind w Oblivionie już muzyka tak nie zachwycała .... przynajmniej mnie .

użytkownik usunięty
D3Mania

dla mnie muzyka tez jest bardzo wazna , za to pierw pokochałem morrowinda , jeszcze muzyka z gothic mi sie podoba

użytkownik usunięty
D3Mania

Muzyka z morrowind jest swietna reklamą wystarczy posłuchac by siegnac po TESIII

użytkownik usunięty
D3Mania

To prawda. W Oblivionie muzyka jest co najwyżej niezła, a w Morrowindzie po prostu miażdży.

ocenił(a) grę na 10

Po takiej grze jaką jest Morrowind można było się spodziewać że następna część czyli Oblivion będzie tylko dużo słabszą kontynuacją i tak właśnie jest .

użytkownik usunięty
D3Mania

Oblivion faktycznie trochę wyprany z klimatu... ale to i tak świetna gra. Przeżyłem fantastyczną przygodę grając w niego.

użytkownik usunięty

http://www.youtube.com/watch?v=qH4XH-AEYzo

ocenił(a) grę na 9

Mistrzostwo przez duże M, jak tego słucham zawsze mam ciary.

użytkownik usunięty
Sarah_Angelo

i to absolutnie cały soundtrack nie tylko główny temat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones